Bahçe Tadilat

Bahçe Düzenlemesi hakkında bilgi için bizi arayınız…
0533 813 89 43 /0212 227 64 91

Herkes yeşil alanlarda kendisini daha iyi hisseder peyzajı güzel yapılmış bir ortamda sağlık, insan psikolojisi ve beden sağlımız üzerinde önemli etkileri vardır.

Güzel tasarlanmış bir bahçe herkes için paha biçilemez bir nimettir.

Günün yorgunluğunu bahçenizde keyif yaparak rahatlıkla ata bilirsiniz.

Bahçe düzenleme işlerini herkes kendince yapa bilir ama ne kadar kalıcı olacağı şaibelidir.

İyi dizayn edilmiş bir bahçe tasarlamak için bitkileri tanımak gerekir. Hangi bitki nere de daha sağlıklı yetişir alanlarına göre çim çeşitleri bunları iyi bilmek gerekir ki yaptığımız çalışmanın tekrarı olmasın ve kalıcı olalım bahçemizde neler yapa biliriz?

 

bahçe düzenlemesi

 

 

  1. Yürüme Yolları: Bahçelerimizdeki yeşil alanlar kadar da önemi büyük olan sert zemin yürüme yolları taşlarının dekoratif modellerinden tercih ede bilirsiniz. Kayrak taşları, kilitli parke taşları karo taşları, andezit taşları, renkli desenli çakıl taşları ve daha birçok çeşit ürünlerden birisini tercih ede bilirsiniz.
  2. Çim Ekimi: Bir bahçenin olmazsa olmazı ve herkesin en çok üzerinde durduğu peyzaj çim ekimidir. Bulunduğu ortam da insana ayrı bir ferahlık kattığı kadar insanlığa faydası da oldukça fazladır. Çim ekimi işlerinizi ve diğer işlerinizde bahçeniz sürekli aynı kalitede kalması için profesyonel kişilerle çalışmak ta çok fayda vardır.
  3. Duvar kaplama taşları: Duvarlar mülklerimizi dış faktörlerden korur ama güzel bir bahçemiz olsun istiyorsak duvar kaplamaları da çok önemlidir. Son yıllarda hızla yaygınlaşan kendiliğinden desenli bahçe duvarlarını tercih edebilirsiniz. Ya da duvar kaplamaları için andezit taşı, cephe kaplama taşları, kayrak taşları tercih edile bilir.
  4. Bahçe Havuzu: Bahçemizin metrajı uygun ise harika bir yüzme havuzu bahçemizin güzelliğine güzellik katacaktır. Aynı zaman da mülklerimizin değerine değer kata bilirsiniz. Yüzme havuzu yapacak kadar alanımız yok ise küçük bir süs havuzu bahçenizi fazlası ile güzelleştire bilirsiniz.
  5. Bahçe sulama sistemleri: Hortumla sulama sistemlerine artık son diyoruz siz evde olmasanız bile bu sistem sayesinde bahçeniz düzenli ve profesyonel olarak sulandığı gibi zaman ve sudan da tasarruf ederek bahçemizin daha düzenli sulanmasını sağlaya biliriz.
  6. Bahçe süsleme: Çim üzerinde birkaç ufak süsleme ile bahçenize ayrı bir hava kata bilirsiniz. Çim üzerine ahşap ve beton ürünlerle istediğiniz ürünleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bahçemizin kenarlarına beton çiçeklik saksılarında istediğiniz bitkiden yetiştire bilirsiniz.
  7. Barbekü: Bir bahçenin olmazsa olmazları arasındadır. Yazları baharları güzel dizayn ettiğimiz bahçemizin en güzel keyfini barbekü de çıkarta biliriz. Barbekü hazır modelleri de vardır. İsterseniz kendi keyfinizce de kaplamalarını yapa bilirsiniz.
  8. Bahçe organik bitki ekimi: Bahçemizin küçük bir bölümünde kendi sebzelerinizi yetiştirmek işin en zevkli kısmıdır. Bu alanda organik domates, biber, salatalık, ve diğer ürünlerden yetiştirmek çok kalay ve zevklidir. Mutlu çevre düzenleme olarak Ankara da yıllardır faaliyet gösteren firmamız bütün bahçe düzenleme peyzaj işleriniz için hizmetinizde.

 

Etiketler:

Beşiktaş bahçe düzenlemesi Beşiktaş bahçe havuzu Beşiktaş Barbekü  Beşiktaş Bahçe Düzenleme Ustası Beşiktaş Villa Bahçe Düzenleme  Beşiktaş tadilat Beşiktaş tadilat ustası Beşiktaş bahçe duvar kaplama Beşiktaş bahçe yer kaplama Beşiktaş çini ustası