Hakkımızda

Ümit Tadilat Dekorasyon günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı tadilat projelerinde sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır. Ümit Tadilat Dekorasyon özellikle tadilat dekorasyon alanları konusunda uzmanlaşmıştır. Firmamız kurulduğu günden buyana ev tadilatı, ofis tadilatı, mağaza, boya, parke, mantolama vb. alanlarda uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyarlı, rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır.

Ümit Tadilat Dekorasyon inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği sayısız projede % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.


Vizyonumuz


+ Güven

Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.


+ Kalite

Ümit Tadilat Dekorasyon projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır.
Ümit Tadilat Dekorasyon standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.


Mükemmellik

Ümit Tadilat Dekorasyon bilir ki; sektörün yapıtaşlarından biri olmak, en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir. “Sıfır Hata” politikası Ümit Tadilat Dekorasyon için hem bir hedef hem de bir başarıdır. Bu esasla tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için çözümler geliştirilir.


Misyonumuz

Tadilat sektöründe yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren Ümit Tadilat Dekorasyon’nun misyonu insani değerleri önplanda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini gözardı etmeden planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir.

Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceklerimizin teminatıdır.

Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir…