Hizmetlerimiz

3 ADIMDA EV YENİLEME >>>  0533 813 89 43 / 0212 227 64 91

1 Evinize gelip keşif yapalım ve uzman ekibimiz tarafından banyo, mutfak, bahçe, salon vb alanlarınızı projelendirelim.
2 Sizin için ekonomik bir öneride bulunalım ve onay alalım fikirlerinizi alıp isteğiniz bütçeye yakın teklifler sunalım.
3 Proje onayından hemen sonra Uzman ekibimizle, sizi hiç yormadan projeyi sorunsuz şekilde tamamlayalım

 

ANAHTAR TESLİM EV YENİLEME AVANTAJLARI

 

 • Evinizi ve yazlığınızı zahmetsizce uğraşmadan ve güvenli şekilde yenileyebilirsiniz.
 • Dilerseniz tadilata başlamadan önce ücretsif keşif ile siz müşterilerimize garanti ve güvenilir işçilik için fiyat teklifi vermekteyiz.
 • Projelerinizi sözleşme ile müşterilerimize güven sağlamaktayız.
 • Eviniz Beşiktaş tadilat’ın uzman ekipleri sayesinde yenileme fırsatını yaşarsınız
 • Malzeme ve işçilikte garanti vermekteyiz.

 

MUTFAK TADİLAT

Mutfak kuşkusuz eviminizin en önemli ve üstüne düştüğümüz alanlarından biridir.
Beşiktaş Tadilat ekimiz komple mutfak tadilat dekorasyon taleplerinizi ekipleri tarafından kaliteli işçilik ve kısa sürede teslim etmektedir.

Mutfak dolapları, seramik, fayans ve bataryadan aydınlatmaya kadar tüm ihtiyaçlarınız tesisat ve dekorasyon tek proje içinde barındırılıp sizi zahmetten ve fazla vakitten kurtarmaktayız

Proje tasarlanırken uzman ekiplerimiz sizin öncelik ve isteklerinizi dinlerek hayallinizdeki evi tadilat dekorasyonunu gerçekleştirmektedir.

Mutfak Tadilat Süreçi;

 • Talebiniz üzere uzman ekiplerimiz mutfak tadilatı için ücretsiz keşife gelir.
 • Mutfağınız için renk model tasarım tercihleri karar verilir.
 • Onay sürecinden sonra proje belirtilen sürede tadilat uzman ekiplerimiz tarafından tamamlanır teslim edilir.

 

BANYO TADİLAT

Banyonuza ve ailenizin ihtiyaçlarına en uygun proje ekibimiz tarafından keşif sırasında karar verilir.

Banyo dolabında vitrifiyeye, duş kabininde seramiğe kadar ihtiyacınız olan her şey tek bir noktadan sağlanır. Tesisattan dekorasyona her ayrıntı tek bir ekibin kontrolünde olur.

Proje tasarlanırken banyonuzda bir arıza olup olmadığı tespit edilir. Yaşam tarzınıza, bütçenize ve önceliklerinize uygun olarak tasarlanan proje hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlar.

Örneğin havlu, deterjan ve kozmetik ürünlerini banyonuzda saklamak istiyorsanız geniş bir banyo dolayı, evde spa keyfi yapmak istiyorsanız son teknoloji bir kompakt kabin projeye dahil edilir.

 

 • Tadilat talebinizle birlikte uzman ekibimiz banyonuzda keşif yapar.
 • Banyonuz için hazırlanan proje ile birlikte size bütçe sunulur.
 • Proje onayının ardından tadilat uzman ekiplerimiz ile birlikte ürünler seçilir.
 • Proje belirtilen sürede tamamlanır ve teslim edilir.

 

YER DÖŞEMELERİ

Parke, seramik, halı gibi evinizin havasını baştan aşağı değiştiren yenilikler aynı zamanda bir o kadar da yorucudur.Anahtar teslim dekorasyon ev yenileme hizmetleri ise sizi hiç yormadan göz açıp kapayıncaya kadar dilediğiniz yenilikleri uzman tadilat ustalarımız gerçekleştirir.

Evinizin varolan dekoruna uzman ekiplerimiz en uyumlu malzeme ve ürünleri kullanarak tadilat dekorasyonu en uygun tadilat bütçesine göre uyarlamaktadır.

 

 • Talebiniz ile birlikte uzman ekimiz evinize keşif yapar.
 • Proje onayının ardından uzman tadilat ekibimiz ile birlikte ürünler seçilir.
 • Proje belirtilen sürede ekibimiz tarafından tamamlanır ve teslim edilir.

 

MANTOLAMA DIŞ CEPHE KAPLAMA

Binanızın su ve nem yalıtımını sağlar. Yapınızı korozyan ve çürümeye karşı koruyarak binanın ömrünü uzatır içerideki ısıyı tutar ve dıştan gelen soğuk havayı kötü hava koşullarına karşı korur.
Isı yalıtımı oluşturarak, yakıt ve enerji tüketimini %50 tasarruf sağlar. Enerji tasarrufu sağlayarak çevreye ve ekonomiyi korur.

 • Beşiktaş tadilat uzman kadrosu ile binanıza keşif yapar ve ihtiyaç duyulan en uygun projeyi size kaliteli mantolama ürün ve kaliteli işçilik ile sunar
 • Proje onayından sonra, iki yıl Beşiktaş tadilat garantisi ile alanında gerekli eksiklik ve sorunlarınızı düzeltmektedir.
 • Bütçenize uygun ve kaliteli işçilik sunan Beşiktaş Mantolama hem dış cephenizi güzelleştir hemde ısıya karşı yakıt tasarrufu sunar.

 

DOĞALGAZ

Doğalgaz projesinin çizilmesi, evinize en uygun ürünlerin seçilmesi, yetkili kurumdan proje onayının alınması gibi pek çok farklı süreç tek bir ekibin kontrolünde olur; dolayısıyla yüksek kalitede, sorunsuz bir hizmet alırsınız.
İşçilik ve montaj 2 yıl boyunca Beşiktaş tadilat garantisi altındadır.
Doğalgaz konusunda uzman ekibimiz, evinizin en verimli şekilde ısınmasını sağlayacak ideal projeyi çizer.

Isıtma/doğalgaz ürünlerinden hangisinin sizin için en doğru seçim olduğunu öğrenmek isterseniz keşif yaptırabilirsiniz.Keşfe gelen uzmanlarımız evinize en uygun ürünün gerekli tesisatın ve uygun yerin belirlenmesi konusunda evinizin büyüklüğüne ve diğer özelliklerine bakarak size özel çözümler sunacaklardır.

 

 • Sizin için özel olarak hazırlanan doğalgaz projesi, yetkili kurum tarafından onaylanmış sertifikalı uzman kadromuz tarafından çizilir.
 • Uzman kadromuzla gerçekleştirilen keşif hizmetinin ardından, sizin için en uygun ürün belirlenir.
 • Evinizde doğalgaz dönüşüm projesi kapsamında yapılacak tüm değişimler ve tesisat tasarımları projelendirilecek yetkili kurum tarafından onaylanır.

 

Etiketler :
Anahtar Teslim Tadilat, Komple tadilat, Komple Dekorasyon, Anahtar Teslim Kredi kartı ile Tadilat, Anahtar Teslim Ofis Tadilatı,Sözleşmeli Tadilat,  Ofis Mutfak Tadilatı, Banyo tadilatı, Villa Tadilatı, Daire Tadilatı, Bina Tadilatı, Mantolama  Dış Cephe Kaplama, Anahtar Teslim Ev Yenileme, Beşiktaş Tadilat, Beşiktaş Tadilat Ustası, Beşiktaş Tadilat Firmaları, Beşiktaş Mantolama, Beşiktaş Dış Cephe Kaplama, Beşiktaş Doğalgaz, Beşiktaş Doğalgaz Firmaları Şirketleri