Sarıyer Tadilat Dekorasyon

Bilgi için bizi arayınız…
0533 813 89 43 /0212 227 64 91

Sarıyer Tadilat Dekorasyon, size en kısa zamanda ziyarete geliyoruz, değişiklik yapılacak alanların bilgileri alıyor ve istekleriniz öğreniyoruz. Tasarım ve projeniz istekleriniz doğrultusunda dijital ortamda hazırlanıyor..

Proje son halini aldıktan sonra teklifimizi sunuyoruz, Fiyat teklifimiz tarafınızdan onaylandıktan hemen sonra, karşılıklı olarak sözleşmelerimizi imzalayıp,çalışmalarımızı son hızla başlatıyoruz. Ardından belirlenen süre sonunda projeniz teslim ediliyor.

Sarıyer Komple Tadilat

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında,konusunda Sarıyer Tadilat Dekorasyon olarak uzman kadrosu yönetiminde; tasarım,proje,iç dizayn,tadilat, tamirat,onarım,restorasyon,dekorasyon ve aklınıza gelebilecek her türlü konuda iyi bir bilgi birikimine sahiptir

Sarıyer Seramik Uygulama

Sarıyer Tadilat İşleri Kapalı veya açık alanlarda, doğaltaş, traverten, mermer, porselen seramik, mozaik, betebe uygulanmasında usta ekibimizden faydalanabilirsiniz.Uygulama örnekleri ve fikir almak için lütfen referanslar bölümünü ziyaret ediniz

Sarıyer Mobilya

Sarıyer Mutfak dolabı,banyo dolabı,raydolap,portmanto ve mobilyayla ilgili aklınıza gelebilecek herşey,ÖZEL ÖLÇÜDE imal edebiliyoruz.Üretimimizide hiçbirzaman sunta ve benzeri malzemeleri kullanmayıp Avrupa standartlarına uygun (E1) kansorejen madde içermeyen malzemeler kullanılmaktadır.

Sarıyer Su ve Elektrik Tesisatı

Temiz ve pis su tesisatı Vitra-Artema yetkili servislerimiz tarafından altyapı işçilkileri de dahil olmak üzere 2 yıl Garantili olarak yapılmaktadır.Yine elektrik tesisatı işçiliklerimizi de garantili olarak yapmaktayız.

Sarıyer Boya

Sarıyer Boya İşleri, Estetik, kullanışlılık, ekonomi hepsi burada.Görsel mekanlar, renkler hakkında bilgiler.Renklerin insan üzerindeki yarattığı etki bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

yaşanan mekanlarda doğru renk seçimi için uzman kadromuzla sizlere yardımcı oluyoruz.

Sarıyer Lamine, Laminat Parke

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında,konusunda uzman kadrosu yönetiminde; tasarım,proje,iç dizayn,tadilat, tamirat,onarım,restorasyon,dekorasyon ve aklınıza gelebilecek her türlü konuda iyi bir bilgi birikimine sahiptir

Sarıyer Kapı

Masif kapı, Amerikan Kapı, Sarıyer Daire Kapıları, Ofisler için panel kapı ,sürgü kapı, katlanır kapı gibi geniş model ve renk seçenekleri ile en kısa sürede, özel imalatımızla isteklerinize cevap veriyoruz. Bütçenize ve mekanınıza en uygun kapıyı belirlemek için lütfen bizimle irtibata geçin.

Sarıyer Pencere ve Balkon kapama sistemleri

İster vazgeçemediğiniz ahşap pencereleriniz için periyodik bakım,İster pvc pencere, ister cam balkon kapama. Fikir, öneriler uygun taksit ve renk seçenekleri ile pencerelerinizi Tadilart’la yenileyin.

Sarıyer Bölme duvar ve Asma tavan sistemleri

Geniş alanları bölümlendirip daha kullanışlı bir hale mi getirmek istiyorsunuz? Ya da yaşadığınız ortamda ışık çok mu yetersiz? Tadilart yaşanan mekanları nasıl daha kullanışlı hale getirebiliriz sorusunun cevabını 3 boyutlu sunumla önünüze seriyor.Asma Tavan,Bölme duvar sistemleri bizim işimiz.Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

Sarıyer Kartonpiyer ve Niş uygulamaları

Önceleri boş bir duvardı..Gereksiz bir çıkıntıydı…Şimdi bütün gözlerin odak noktası oldu.Evet Niş’ten bahsediyoruz.Ortamlardaki göze batan kolon ve kiriş çıkıntılarını sevimli bir objeye dönüştürüyoruz.Cam raflardan süzülen yumuşak ışık ortamlara modernizm ve romantizm katıyor.Değişik niş çalışmalarımız için lütfen referanslar bölümünü ziyaret ediniz.

Sarıyer İç ve Dış cephe Mantolama

Yakıt sarfiyatında %40 oranında tasarruf sağlatan mantolama yapmak için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Binanıza mantola yapalım , sıcağa ve soğuğa karşı enerji harcamalarınızı yarı yarıya azaltın.

Sarıyer Ofis Dekorasyonu

Bölme duvar sistemleri,camlı ofis bölmeleri, jaluzili bölme duvar, ofis ara bölme duvar, ara bölme duvar, ofis camlı bölmeleri, büro camlı bölme duvarları, cam bölmeler, cam bölme, demontabl bölme duvar, demontabl camlı bölme, demontable bölme duvar, demontabl camlı bölme duvar, demontabl ofis bölmesi, bölme, iki cam arası jaluzili bölme, jaluzili ofis bölmesi, ara bölme duvar…